Uniwersalne Oprogramowanie dla Firm

Ewidencja pojazdów, obsługa zleceń
Inwentaryzacja sprzętu
Planowanie urlopów

O FIRMIE SOFTWAREPROJEKT


SoftwareProjekt, to firma istniejąca nieprzerwanie od 2005 roku, tworząca profesjonalne oprogramowanie komputerowe dla firm, która została wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki. NIP: 672-169-40-13, REGON: 331465613, tel. 0 510 065 146 ul. Karmelowa 4, 71-218 Bezrzecze.


Głównym profilem działalności firmy SoftwareProjekt utworzonej w 2005 roku jest tworzenie uniwersalnego oprogramowania kierowanego do szerokiego grona odbiorców oraz jego sprzedaż drogą elektroniczną poprzez nasze sklepy internetowe oraz sieć dystrybutorów. Tworzymy i modyfikujemy również oprogramowanie na indywidualne zlecenia.

Użytkownikami naszych programów są między innymi:
Dzięki uwagom i wskazówkom dostarczanym przez naszych klientów cyklicznie wdrażamy nowe funkcjonalności i ciągle rozbudowujemy nasze oprogramowanie publikując aktualizacje dostępne do pobrania przez klientów posiadających wykupioną pomoc techniczą. Klient wykupując w dowolnym momencie pomoc techniczną ma szansę na zaktualizowanie nawet najstarszej wersji programu do jego najnowszej wersji. Dzięki takiemu podejściu minimalizujemy koszty związane z produkcją oprogramowania, a co za tym idzie, możemy zaproponować naszym klientom rozbudowane i profesjonalne oprogramowanie dostosowane do ich wymagań po bardzo atrakcyjnych cenach.


Nasi klienci często pytają nas o możliwość przystosowania oferowanego przez nas oprogramowania pod ich indywidualne, specyficzne wymagania. Jesteśmy otwarci również na taką formę współpracy oferując modyfikację oprogramowania pod wymagania klienta. Po przesłaniu na nasz adres email opisu potrzebnych zmian w programie klienci otrzymują informację zwrotną z indywidualną wyceną usługi.


Firma SoftwareProjekt realizuje również zlecenia tworzenia oprogramowania, zaawansowanych aplikacji internetowych oraz interaktywnych stron www na indywidualne potrzeby klienta.


Dla naszych stałych klientów mamy ciekawe propozycje rabatowe oraz interesujące promocje cenowe jeszcze bardziej podnoszące atrakcyjność naszych produktów.


Współpracujemy również z firmami w zakresie pośrednictwa sprzedaży i dystrybucji naszego oprogramowania. Jeśli są Państwo zainteresowani dystrybucją naszych programów prosimy o kontakt w celu przedstawienia naszej oferty rabatowej. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i sugestie z Państwa strony.

napisali o nas:
Domowe Finanse w Magazyn Internet Napisali o nas w Komputer w Firmie Finanse osobiste w magazynie Chip
Ewidencja przebiegu pojazdów w serwisie Onet Programy Menedżer Pojazdów w Gazeta.pl SoftwareProjekt w PC World Komputer
Budżet osobisty w magazynie Komputer Świat Menedżer Pojazdów i rozliczanie ekspoatacji transportu w Computerworld Auto firmowe 5/2010