Uniwersalne Oprogramowanie dla Firm

program ewidencja pojazdów, wyposażenia, obsługa biura, zlecenia, urlopy

logo

O FIRMIE SOFTWAREPROJEKT


Firma SoftwareProjekt została wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki. NIP: 672-169-40-13, REGON: 331465613, tel. 0 510 065 146 ul. Karmelowa 4, 71-218 Bezrzecze, k. Szczecina.


Głównym profilem działalności firmy SoftwareProjekt utworzonej w 2004 roku jest tworzenie uniwersalnego oprogramowania kierowanego do szerokiego grona odbiorców oraz jego sprzedaż drogą elektroniczną poprzez nasze sklepy internetowe oraz sieć dystrybutorów.

Użytkownikami naszych programów są między innymi:Pomimo że tworzone przez nas oprogramowanie nie jest modyfikowane na indywidualne życzenie naszych klientów wszelkie uwagi, wskazówki oraz rady dostarczane nam przez naszych klientów są analizowane i duża część z nich wdrażana podczas tworzenia kolejnych wersji programów.

Dzięki takiemu podejściu minimalizujemy koszty związane z produkcją oprogramowania, a co za tym idzie, możemy zaproponować naszym klientom rozbudowane i profesjonalne oprogramowanie dostosowane do ich wymagań po bardzo atrakcyjnych cenach.


Dla naszych stałych klientów mamy ciekawe propozycje rabatowe oraz interesujące promocje cenowe jeszcze bardziej podnoszące atrakcyjność naszych produktów.


Współpracujemy również z firmami w zakresie pośrednictwa sprzedaży i dystrybucji naszego oprogramowania. Jeśli są Państwo zainteresowani dystrybucją naszych programów prosimy o kontakt w celu przedstawienia naszej oferty rabatowej. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i sugestie z Państwa strony.

napisali o nas:
Domowe Finanse w Magazyn Internet Napisali o nas w Komputer w Firmie Finanse osobiste w magazynie Chip
Ewidencja przebiegu pojazdów w serwisie Onet Programy Menedżer Pojazdów w Gazeta.pl SoftwareProjekt w PC World Komputer
Budżet osobisty w magazynie Komputer Świat Menedżer Pojazdów i rozliczanie ekspoatacji transportu w Computerworld Auto firmowe 5/2010